בקשה לאירוח קבוצה של ילדים נכים בל"ג בעומר

"משאלת לב של ילד חולה היא לא עוד בקשה, זאת תחינה של מאבק הישרדות. לעיתים זו דרך אחת ויחידה לאפשר לו להתגבר על סבל בלתי ישוער ולאפשר לו זמן של בריחה, התנתקות, שמביאה שמחה ורצון להמשיך לחיות כמו כולנו" (מתוך מכתב של אמא לילדה חולה).

ארגון המתנדבים "חברים לרפואה" מסייע לציבור הילדים בעלי הצרכים המיוחדים בישראל, בעלי מוגבלויות פיזיות, מחלות קשות ותסמונות נדירות.
על מנת לשמח ולעודד את רוחם של הילדים אנו מעוניינים לקיים נופשון קצר לילדי העמותה. מטרת הטיול הינה למלא את משאלת לבם, להשכיח מהם לזמן קצר את הקשיים היומיומיים, ולהעניק להם מספר ימים של שמחה וחוויות ככל ילד רגיל. בנוסף להוציא את הילדים מהבית כדי לתת להורים טיפת זמן לעצמם, ומנוחה מהטיפול האינטנסיבי בילד. והזדמנות לתת יחס גם לאחים של הילד הנכה.
הילדים וההורים מחכים בכיליון עיניים להזדמנות כזאת, ואנחנו רוצים לעזור להם לקבל את ההזדמנות לנופש ומנוחה.
בתאריך 25/5 יתקיים החג ל"ג בעומר. הילדים יודעים רבות על היום הזה ועל נושא המדורות, אולם מעולם לא זכו לחגוג חג זה ולהשתתף במדורה בטבע כמו רובנו. ברצוננו לעשות להם ערב מהנה בשטח או בחווה, עם אירוח כפרי, מדורה וארוחת ערב.
לשם קיום פרויקט נפלא זה אנו זקוקים מאוד לעזרתכם בכניסה בתרומה או במחיר מוזל לקבוצה עבור קבוצה של 50 חניכים ומדריכיהם בתאריכים 25/5, בשעות אחרה"צ-ערב

באמצעות סיוע קטן מצדכם נוכל להגשים חלומות גדולים…
"מי ייתן ותמיד תהיו בצד הנותן"

בברכה,
מרכז פעילות חברים לרפואה
050-7669668 שחר
052-3209091